foto1

01.

Ponieważ Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem

foto2

02.

Mamy recepte na Twoje zdrowie!

foto3

03.

Leki z dobrej strony!

Apteka Mielec - Galen

Od samego początku istnienia, tj od roku 1990, przyświeca nam jeden, najważniejszy cel – dobro i zdrowie naszych Klientów. To właśnie im poświęcamy największą uwagę i stosując się do niekwestionowanego motta, które brzmi: Salus aegroti suprema lex esto! (Zdrowie chorego najwyższym prawem), staramy się każdego z Pacjentów traktować indywidualnie i dbać o to, aby otrzymywał to, czego potrzebuje. Zależy nam, aby w naszej aptece, Klient znalazł wszystkie potrzebne medykamenty oraz żeby obsługa aptek budziła zaufanie oraz pełne zadowolenie. Nasi wykwalifikowani pracownicy: magistrowie oraz technicy farmacji służą Państwu cenną rada i pomocą przy wyborze odpowiednich leków, suplementów diety czy kosmetyków. Staramy się, aby Apteki Galen gwarantowały najwyższy poziom bezpieczeństwa i opiekę, jaką otaczają one swoich Klientów, bo tak naprawdę dobro Pacjenta jest też naszym dobrem i mamy to na uwadze każdego dnia. To w trosce o Wasze dobro, obniżamy ceny leków i dbamy, aby utrzymywały się one na stałym poziomie.

Aktualnosci

2011.05.01

Uwaga, Apteka Galen jeszcze lepsza!

Zakupy On-line

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z apteki internetowej za pomocą której mogą Państwo kupić swoje leki za pośrednictwem Internetu.

  • Kupujesz bez kolejek
  • Kupujesz bez pośpiechu
  • Kupujesz prosto do domu!
Konsultacje

Potrzebujesz podstawowej porady medycznej? Nie wiesz jaki lek będzie dla Ciebie najlepszy? Potrzebujesz się poradzić specjalisty?

Wchodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy bezpłatne konsultacje z naszym farmaceutą. Wystarczy, że przyjdziesz do najbliższej apteki Galen.