foto1

01.

Ponieważ Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem

foto2

02.

Mamy recepte na Twoje zdrowie!

foto3

03.

Leki z dobrej strony!

Apteka Lublin - Galen

Apteki Galen to sieć aptek, których działalność prowadzona jest na bazie aptek i punktów aptecznych, ale jednocześnie suplementy diety, kosmetyki i leki można zamawiać za pośrednictwem Internetu. Od początku naszej działalności przyświeca nam dawne łacińskie motto: Salus aegroti suprema lex esto! – zdrowie chorego najwyższym prawem. Tej sentencji trzymamy się każdego dnia, bo właśnie dobro Klienta jest dla nas najważniejsze i w myśl tej zasady oferujemy Klientom tanie leki. Dodatkowo w razie jakichkolwiek pytań nasz fachowy personel, składający się z magistrów i techników farmacji, służy Państwu poradą oraz zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Służymy radą przy wyborze odpowiednich suplementów diety czy kosmetyków. , gdzie nad wyborem odpowiednich produktów czuwa zespół lekarzy specjalistów dermatologii i dietetyków. Dbamy o to, aby obsługa w naszych aptekach wzbudzała zaufanie i zadowolenie wśród Pacjentów. Każdego traktujemy indywidualnie i staramy się, aby otrzymał to, czego potrzebuje.

Aktualnosci

2011.05.01

Uwaga, Apteka Galen jeszcze lepsza!

Zakupy On-line

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z apteki internetowej za pomocą której mogą Państwo kupić swoje leki za pośrednictwem Internetu.

  • Kupujesz bez kolejek
  • Kupujesz bez pośpiechu
  • Kupujesz prosto do domu!
Konsultacje

Potrzebujesz podstawowej porady medycznej? Nie wiesz jaki lek będzie dla Ciebie najlepszy? Potrzebujesz się poradzić specjalisty?

Wchodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy konsultacje z naszym farmaceutą. Wystarczy, że przyjdziesz do najbliższej apteki Galen.