foto1

01.

Ponieważ Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem

foto2

02.

Mamy recepte na Twoje zdrowie!

foto3

03.

Leki z dobrej strony!

Apteka Dębica - Galen

Salus aegroti suprema lex esto! (Zdrowie chorego najwyższym prawem) - to dawne łacińskie przysłowie, które przyświeca celom nie tylko lekarzy, ale też wszystkim tym, którzy niosą pomoc chorym, przyświeca również i nam. Z tego motta korzystamy każdego dnia i od samego początku naszego istnienia, działamy i wychodzimy z założenia, że dobro naszych Klientów jest też naszym dobrem. Z uwagi na to, staramy się jak najdokładniej wywiązywać z naszych obowiązków i dostarczać Pacjentom wszystkiego, czego potrzebują. Wychodzimy naprzeciw wszelkim oczekiwaniom, a na uwadze mamy głównie zdrowie Klienta. Także z tego też względy, w ramach naszych usług zapewniamy fachową poradę nie tylko wykwalifikowanych farmaceutów z zakresu medykamentów, ale również porady i konsultacje z lekarzami dermatologii czy dietetyków. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i to jemu poświęcamy jak najwięcej uwagi, pragnąc sprostać jego oczekiwaniom, a nawet je wyprzedzić. Dlatego też najważniejsze jest dla nas, aby otrzymał on to, czego potrzebuje.

Aktualnosci

2011.05.01

Uwaga, Apteka Galen jeszcze lepsza!

Zakupy On-line

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z apteki internetowej za pomocą której mogą Państwo kupić swoje leki za pośrednictwem Internetu.

  • Kupujesz bez kolejek
  • Kupujesz bez pośpiechu
  • Kupujesz prosto do domu!
Konsultacje

Potrzebujesz podstawowej porady medycznej? Nie wiesz jaki lek będzie dla Ciebie najlepszy? Potrzebujesz się poradzić specjalisty?

Wchodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy konsultacje z naszym farmaceutą. Wystarczy, że przyjdziesz do najbliższej apteki Galen.