foto1

01.

Ponieważ Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem

foto2

02.

Mamy recepte na Twoje zdrowie!

foto3

03.

Leki z dobrej strony!

Apteka Częstochowa - Galen

Apteki Galen to sieć aptek, które prężenie rozwijają się na terenie Polski. Każdego dnia naszej działalności staramy się jak najlepiej pomagać naszym Klientom i sprostać ich oczekiwaniom. Każdego z nich traktujemy indywidualnie i staramy się, aby otrzymał to, czego potrzebuje. W trosce o dobro Klienta utrzymujemy. Oferujemy naszym Klientom fachowość i uprzejmość obsługi w postaci magistrów i techników farmacji, którzy są do dyspozycji każdego dnia. Przyświeca nam niekwestionowane i stare łacińskie motto, które brzmi: Salus aegroti suprema lex esto! (Zdrowie chorego najwyższym prawem!). Wychodzimy z założenia, że właśnie dobro naszych Pacjentów jest także naszym dobrem, dlatego też staramy się pomagać i spełniać Wasze oczekiwanie jak najlepiej tylko potrafimy. Dbamy o to, aby w naszej aptece Klient znalazł wszystkie potrzebne lekarstwa. Służymy radą przy wyborze odpowiednich kosmetyków i suplementów diety, a specjaliści dermatologii odpowiedzą na Państwa pytania i doradzą wybór odpowiednich kosmetyków.

Aktualnosci

2011.05.01

Uwaga, Apteka Galen jeszcze lepsza!

Zakupy On-line

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z apteki internetowej za pomocą której mogą Państwo kupić swoje leki za pośrednictwem Internetu.

  • Kupujesz bez kolejek
  • Kupujesz bez pośpiechu
  • Kupujesz prosto do domu!
Konsultacje

Potrzebujesz podstawowej porady medycznej? Nie wiesz jaki lek będzie dla Ciebie najlepszy? Potrzebujesz się poradzić specjalisty?

Wchodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy konsultacje z naszym farmaceutą. Wystarczy, że przyjdziesz do najbliższej apteki Galen.