foto1

01.

Ponieważ Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem

foto2

02.

Mamy recepte na Twoje zdrowie!

foto3

03.

Leki z dobrej strony!

Apteka Alwernia - Galen

Apteki Galen to sieć aptek, których działalność prowadzona jest na bazie aptek i punktów aptecznych, ale jednocześnie suplementy diety, kosmetyki i leki można zamawiać za pośrednictwem Internetu. Każdego dnia staramy się jak najlepiej pomagać naszym Klientom i sprostać ich oczekiwaniom. Traktujemy swoich Pacjentów indywidualnie przez co poświęcamy każdemu z nich maksymalną ilość czasu. Bo to właśnie dla nas jesteście najważniejsi. Od zawsze naszej pracy towarzyszy łacińskie przysłowie - Salus aegroti suprema lex esto! – zdrowie chorego najwyższym prawem. Oddaje ono najlepiej charakter naszej działalności, gdyż dla nas właśnie Pacjent jest najważniejszy, dlatego tak baczną uwagę przykładamy do tego, aby sprostać jak najlepiej Waszym oczekiwaniom. W trosce o Wasze zdrowie staramy się utrzymywać najwyższą jakość obsługi. Apteki Galen cenione są przez Klientów głównie za fachowość personelu. Oferujemy Państwu swój czas oraz wiedzę i w razie pytań czy wątpliwości, służymy pomocą.

Aktualnosci

2011.05.01

Uwaga, Apteka Galen jeszcze lepsza!

Zakupy On-line

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z apteki internetowej za pomocą której mogą Państwo kupić swoje leki za pośrednictwem Internetu.

  • Kupujesz bez kolejek
  • Kupujesz bez pośpiechu
  • Kupujesz prosto do domu!
Konsultacje

Potrzebujesz podstawowej porady medycznej? Nie wiesz jaki lek będzie dla Ciebie najlepszy? Potrzebujesz się poradzić specjalisty?

Wchodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy konsultacje z naszym farmaceutą. Wystarczy, że przyjdziesz do najbliższej apteki Galen.